اخذ جایزه تعالی منابع انسانی

6102001395.jpg
شرکت طبیعت زنده بر پایه دستاوردهای برنامه تحولی خود در حوزه منابع انسانی در فرایند هشتمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی، پس از ارزیابی  های صورت گرفته ، موفق به کسب تقدیرنامه سه ستاره تعالی منابع انسانی شد. 
دریافت  این تقدیرنامه سه ستاره ، نشان از  بهبود فرآیندها و توسعه توانمندی های کارکنان این شرکت دارد . در آیین دوازدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی که در روز یک شنبه 23 آبان ماه سال 95  در مرکز همایش های برج میلاد برگزار گردید، تقدیرنامه سه ستاره جایزه تعالی منابع انسانی به سرکار خانم دیباجی مدیریت محترم عامل اعطا شد.
تعالی منابع انسانی چارچوب جامعی از ارزش های محوری، معیارها و شاخص های برتر در تمامی ابعاد نیروی انسانی است که به مدیران سازمان کمک می کند تا با ارزیابی مستمر فعالیت ها، رویه ها، فرایندها و نتایج منابع انسانی، نقاط قوت و فرصت های بهبود خود را شناسایی کرده و برای آنها برنامه ریزی نمایند.
در فرآیند هشتمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی ?? سازمان با ارسال درخواست کتبی و فرم تقاضای حضور برای شرکت در این دوره جایزه تعالی اعلام آمادگی کرده بودند که در نهایت ?? سازمان موفق شدند به موقع اظهارنامه خود را به دبیرخانه جایزه تحویل داده و در ارزیابی این دوره که توسط اساتید و متخصصان این حوزه انجام شد، شرکت کنند.
لازم به ذکر است که جایزه تعالی منابع انسانی همه ساله در 3 سطح گواهینامه، تقدیرنامه و نشان به سازمان ها و موسسات خصوصی و دولتی اهدا می شود و ارزیابان این جایزه باحضور در سازمان ها ،  به ارزیابی برنامه ها، عملکرد و کیفیت توسعه منابع انسانی می پردازند و طبق نظام نامه جایزه، سرآمدان این حوزه را انتخاب می کنند.