برگزاری اولین همایش ماندگاران طبیعت زنده ۱۷ مرداد ۱۳۹۵

2357471.jpg

در مردادماه سال 1395  شرکت طبیعت زنده شاهد یکی از زیباترین رویدادهای سال بود. در این مراسم که با عنوان " اولین همایش ماندگاران طبیعت زنده" برگزار شد، بیش از 140 نفر از همکاران شاغل در دفتر مرکزی و شعب ، و بیش از 180 نفر از همکاران شاغل در کارخانه یاسوج  ، و مدیران ارشد سازمان، به دعوت مدیریت محترم عامل گرد هم آمدند. هدف از  برگزاری این دو همایش که در هتل اسپیناس پالاس تهران ، و هتل بزرگ شیراز انجام شدند ، تقدیر از سالها تلاش صادقانه و وفاداری چهره های ماندگار سازمان، تجدید دیدار همکاران پر سابقه و ایجاد انگیزه بوده است و بی شک برگزاری این مراسم گواه دیگری بر ارج نهادن و تکریم از سرمایه های انسانی در شرکت طبیعت زنده است.

در این مراسم با شکوه، تمامی همکاران و مدیران ارشد سازمان افتخار دریافت هدیه و لوح تقدیر از دستان پر مهر مدیریت محترم عامل را داشتند.

نکته جالب اینکه در مراسم هتل اسپیناس پالاس تهران ، مدیران ارشد سازمان  به نمایندگی از ماندگاران طبیعت زنده جهت قدردانی از حمایت های بی وقفه مدیریت محترم عامل، لوح سپاسی به ایشان اهداء کردند و تمامی همکاران با تشویق بی وقفه برای دقایقی طولانی مراتب قدردانی خود را از ایشان  ابراز داشتند.